Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Engelsizmir Farkındalık Yaratma Çalışmalarına Dikilide Başladı

Engelsizmir farkındalık yaratma çalışmalarına Dikilide başladı. Engelsizmir Sosyal Komitesi ve Gençlik Komitesi yaklaşık 60 kişi ile Dikiliye gitti. Dikilide belediye yetkilileri ve engelli vatandaşlar tarafından karşılandi. Dikili meydanında açık havada Engelsizmir Gençlik Komitesi Üyesi olan engelsiz ve zihinsel engelli gençler tarafından Çizmeli Kedi Müzikali” sahnelendi.

Rengarenk Gençlik Grubu  olarak adlandırılan gençler gösterilerini Engelsizmir Gençlik Komitesi üyesi olan Kollektif Kültür ve Sanat Derneği’nin katkıları ile hazırladı.

Dikiliye giden engelsizmir grubu “Engelsiz Kafe”ye kadar yürüyüş yaptı. Yürüyüşte “ Bakma GÖR Ben VARIM, İşitme DUY, Ben VARIM, Engelsizmir Şimdi Burada” sloganları ileDikili li katılımcılarla birlikte  yürüdü . Engelsiz Kafede Dikilili engelli ailelerin hazırladığı ikramlarla ağırlandi. İzmirden gelen engelliler ve aileleri ile Dikilideki engelliler ve aileleri  sohbet ettiler ve birbirlerine yüreklerinden akan sözler ile deneyim aktardılar.

engelsiz-izmir-yaslihasta-com-etkinlik-1

engelsiz-izmir-yaslihasta-com-etkinlik-2

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/