Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Engelsiz İzmir Aikido Ekibi kurulacaktır

Engelsizmir kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Aikido Organizasyonu Derneği işbirliği ile İzmir’de Aikido sporuna olan ilgiyi arttırmak ve engelli vatandaşlarımızı bu spor dalıyla tanıştırmak amacıyla kurulan Engelsizmir Aikido Gösteri Takımı eğitimlerine Fuar Celal Atik Spor Salonunda başladı.

Her hafta Cuma günü 13:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek eğitimlere katılmak isteyen bedensel, görme, işitme engelli ve engelsiz gönüllüler Fuar Açıkhava Tiyatrosu altında yer alan Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne şahsen gelerek veya 0232 293 17 37 numaralı telefonu arayarak başvuru yapabilir. 

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/