Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Radyo Kontrollü Maket Yelken Ekibi kurulacaktır.

Engelsizmir kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmir Piri Reis Denizcilik Derneği işbirliği ileİzmir’de deniz kültürünü, denize olan ilgiyi arttırmak ve engelli vatandaşlarımızı herkesle eşit biçimde yer alacağı bir spor dalıyla tanıştırmak amacıyla gerçekleştirilen 1M 1C Radyo Kontrollü Yelken Takımı Projesi eğitimlerine başladı.

1 Temmuz Kabotaj Bayramı kapsamında Pasaport İskelede yelkenlilerin sembolik olarak yarıştırıldığı Piri Reis Kupası düzenlendi. Yarışta 'Engelsizmir" projesi kapsamında Büyükşehir tarafından temin edilen uzaktan kumandalı maket yelkenliler, 1 engelli ve 1 engelsiz gönüllüden oluşan takımlar tarafından kullanıldı.

Proje eğitimleri İzmir Büyükşehir Belediyemizin İnciraltı iskelesinde sürdürülecektir.
Projeye destek vermek isteyen, yüzme bilen, denize ve yelkenciliğe ilgi duyan  gönüllüler Fuar Açıkhava Tiyatrosu altında yer alan Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü’ne şahsen gelerek veya 0232 293 17 37 numaralı telefonu arayarak başvuru yapabilir.

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/