Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Engelleri Aşan” İlk Avm Park Bornova Outlet Center Oldu

Park Bornova Outlet Center, engellilere yönelik düzenlemelerinin ardından İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi onayı ile "2 Yıldızlı Kırmızı Bayrak" almaya hak kazandı ve gönderine Engelsiz AVM bayrağı çekildi.

engelsiz-outlet-park-bornova-1

 engelsiz-outlet-park-bornova-2

Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü Aysel Öztezel, "İzmir'in İlk AVM'si ve Outlet Center'ı Park Bornova yapılan iyileştirme çalışmaları ile engelli ziyaretçilerimizin erişimine uygun hale getirilerek iki yıldızlı bayrak almaya hak kazandı. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin öncülük ettiği ENGELSİZMİR çalışmalarına ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi. İzmir Büyükşehir Belediyesi Kırmızı Bayrak Komisyonu da “Bu uygulamanın diğer alışveriş merkezlerine de örnek olmasını istiyoruz” dileğinde bulundu.

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/