Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Engelsizmir Trt Çocuk “Şenliğe Doğru” Programının Konuğu Oldu...

22 Nisan 2013 tarihinde TRT Çocuk'un hazırladığı “Şenliğe Doğru” programına İzmir Büyükşehir Belediyesi  İnciraltı Engelliler Eğitim Merkezi'nde düzenlenen 23 Nisan etkinlikleri konuk oldu.

ENGELSİZMİR 2013 Projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Folklör Derneği, Ulusal Down Sendromu Derneği ve Otistik çocuklar tarafından düzenlenen halk oyunları gösterisi yer aldı.

İzmir Folklör Derneğinden Hürrüyet İYİDOĞAN ve Haktan YALÇIN grubu çalıştırdı. İzmir Büyükşehir Belediyesi  İnciraltı Engelliler Eğitim Merkezi'nde  düzenlenen etkinlikte down sendromlu ve otistik çocukların halk oyunları gösterisi sonrasında, şenlik coskusunu yaşayan tüm çocuklar hazırlanan müzikli şölende doyasıya eğlendiler.

Engelsizmir-izmir-trt-cocuk-etkinlik-1

Engelsizmir-izmir-trt-cocuk-etkinlik-2

 

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/