Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Elim Sende 3 Projesinde Yaratıcılık Sahnelendi...

Elim Sende 3 projesinde yaratıcılığın gösterisi sahnelendi. Proje kapsamında iki hafta boyunca yapılan atölye çalışmaları sonucunda hazırlanan gösteriler 9 Mart akşamı  izleyiciyle buluştu. 205 kişilik salonun tamamen dolu olduğu etkinliğe ilgi yoğundu.

Mustafa Uygur ilköğretim okulu özel alt sınıf eğitim öğrencileriyle diğer öğrencilerin engelleri aşarak hazırladığı yaratıcı gösteriler, projenin amacına ulaştığının, ötekileştirmenin ve engelin çocukların dünyasında yeri olmadığının bir göstergesiydi.

elimende-3-projesi-1

Gösteride kullanılanılan kostümler çocuklar tarafından yapıldı. Kostümlerde hiçbir kimyasal boya kullanılmadı; çimenden yeşili, havuçtan ve portokal kabuğundan turuncuyu, ketçaptan, kırmızı turptan ve tuğla parçalarından kırmızıyı, kömürden siyahı, limon kabuğundan sarıyı yaptılar. Müzik aleti olarak ise damacana ve pet şişe kullanıldı.

Gösteri öncesinde lunaparkta çarpışan arabalara binen çocuklar doyasıya eğlendiler.

elimende-3-projesi-2

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/