Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Abbakımevi Huzur Evi Hizmetleri Hakkında

Abbakımevi Huzur Evi Hizmetleri Hakkında

abbbakimevi


55 yaş üzeri yaşlı kişilerin en iyi koşullarda konaklaması ve hayatlarının sağlıklı, keyifli bir şekilde sürdürülmesi için kaliteli hizmetler sunan Abbakımevi, yılların deneyimi ve uzman personelleri ile olduğu kadar misafirleri için en uygun fiziki koşullarıyla tanınmaktadır. Şehir merkezine ulaşımın son derece kolay olduğu, huzur evinde konaklayan kişiler ve yakınlarının arasında uzun mesafeler sokmayan tesisimiz, çevre koşulları ile de oldukça beğeni toplamaktadır. Misafirlerine bahçe ve yeşil alanı sayesinde keyifli vakit geçirmelerini, temiz havaya doyarken yürüyüş, hafif koşu ve diğer fiziksel aktiviteleri için uygun bir ortamda sağlıklarını korumayı sağlamaktadır.

Abbakımevi tesisi bünyesinde günlük bakım, süreli bakım, huzur evi ve bakım evi hizmetleri sunulmaktadır. Günlük ya da süreli bakım hizmetlerinde misafir edilen konuklarını, diğer konuklardan ayırmadan en güvenilir şekilde ağırlayan Aileden Biri Bakımevi tıpkı adı gibi konuklarının en yakını olmaktadır.  Huzur evi hizmetleri kapsamında günlük tansiyon ölçümü, kilo kontrolü, personelle beraber egzersiz saatleri, müzik, resim, kart oyunları, masa oyunları gibi sosyal aktiviteler ve sohbet saatleri ile son derece sevecen, cana yakın ve keyifli bir ortam oluşmaktadır.

Bakım evi hizmetlerine bakıldığında ise, yatağa bağlı olan, sürekli kontrol edilmesi gereken hastalıklara sahip olan misafirlerin düzenli aralıklarla kontrolleri yapılıp, diğer sosyal aktiviteler, egzersiz ve sohbet saatleri, kilo ölçümü, tansiyon kontrolü gibi hizmetlere ek olarak verilmektedir. Huzur evi ve bakım evi hizmetleri arasındaki farkların sebebi, konaklayan kişilerin sağlık durumları göz önüne alınarak belirlenmesinden kaynaklanmaktadır.

Özellikle eşini kaybettikten, aile yakınlarıyla yaşama imkânı olmayan ve yalnız kalmak istemeyen yaşlı kişiler için son derece cazip olan huzur evleri eksiksiz, profesyonel ve kaliteli hizmetleri sayesinde evde kalmaktan çok daha faydalı olmaktadır. Temiz ve lezzetli yemekleri, tercihe göre çoklu ya da tek kişilik odaları, hijyenik tuvaletleri, sürekli yapılan tesis temizliği sayesinde yaşlı kişilerin herhangi bir hastalık kapma ve zarar görme ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır. 

Abbakımevi huzur evi personelleri, misafirlerine aileden biri kadar yakın olup, gereken şefkati, ilgiyi ve sevgiyi cömertçe sunmaktadır. Hayatlarının en güzel zamanları olmasını sağlayan huzur evi dönemlerinde ayrıca misafirlerin birbirleriyle sosyalleşmeleri, ortak zevklere sahip olanların saatlerce süren keyifli sohbetlerle dostluklar kazanmaları da yaşlı kişilerin psikolojik durumları için çok faydalıdır. Bu nedenle yaygın düşüncenin tersine, yalnız yaşayan ve aile yakını tarafından evde ağırlanamayacak olan yaşlı kişilerin huzur evlerine yerleşmesi, kötü bir durum değil aksine daha hareketli ve keyifli bir ikinci bahar yaşamalarını olanak sağlar. 

Yakınların aksine ziyaretçilere de kapısı açık olan ve misafirlerini mutlu etmek için çabalayan Abbakımevi, yaşlı yakınlarınız için en doğru seçim olacaktır. Misafirleri kadar yaşlı yakınlarını da düşünen tesiste verilen kişiye özel şifre sayesinde diledikleri zaman kamera sistemine bağlanıp tesisi ve yakınlarını izleyerek hizmetlerin kaliteli ve güvenilir olduğuna birebir tanık olabilirler.

 

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/