Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Çalışmalarımız

ÇALIŞMALARIMIZ

YasliHasta.Com  Sevgi ve Saygılarını Sunar.

-Sevdiklerimize Büyüklerimize Daha Kaliteli Yaşam Sunmak Bir Vefa Borcudur Sloganıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu amaçla hizmete açtığımız YasliHasta.Com ailesi arasında doktorların, hemşirelerin, bilgisayar mühendislerinin, akademisyenlerin, hasta bakıcılarının,  öğrenci arkadaşların , siz değerli yaşlılarımızın ve engelli arkadaşlarımızın da içinde bulunduğu tamamen sosyal hizmet amaçlı bir portaldır.

Amacımız yaşlılarımızın, engelli vatantaşlarımızın, çocuklarımızın kısacası bakıma muhtaç tüm vatandaşlarımızın ihtiyacı olan bilgileri YASLIHASTA.COM çatısı altında toplayabilmek ve ihtiyacı olan kişiler ile paylaşabilmektir.

 

YASLİHASTA.COM MOBİL UYGULAMALAR

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz..

 

YASLİHASTA.COM HUZUR EVLERİ

YasliHasta.Com Ailesi olarak siz değerli büyüklerimizin barınabileceği huzur evleri konusunda sizlere çeşitli bilgiler vermek gayesindeyiz. Huzur evleri siz değerli büyüklerimizin sosyal bir yaşam alanı içinde barınma imkanı sağlar.

Çağımızda büyüklerimizin yaşları ilerledikçe biz küçüklere daha çok bağımlı hale gelmekte; fakat geçim sıkıntıları, iş yoğunlukları ve gerekli zamanın bulunamaması nedeniyle büyüklerimiz zor duruma düşebilmektedir.

İşte bu noktada YasliHasta.Com Ailesi olarak huzur evleri veya bakım evlerini korkulacak sevgiden uzak ve ötelenmiş bir yer olarak lanse edilmektedir. Bu tamamen yanlıştır. Aksine huzur evleri, profesyonel  bakıcıları içinde bulunduran bir çok sosyal faaliyeti destekleyen bir yaşam alanıdır.

Bu noktada siz değerli büyüklerimiz ve engellilerimiz için oluşturduğumuz barınma, huzur evleri, devletimizin vermiş olduğu haklar, faydalı bilgiler, huzur evlerinde barınan büyüklerimizdem öneri ve tavsiyeler şeklinde sizler ile çeşitli makale ve yazılarımızı YasliHasta.Com çatısı altında paylaşacağız.

YENİ YAZARLAR ARIYORUZ

YasliHasta.Com Ailesi olarak ademisyen, doktor, hemşire, sağlık bakıcısı, psiokolog, sosyal hizmetler çalışanları ve bakıma muhtaç hasta ve engelli vatandaşlarımız için portalımıza katkıda buluancak aydın insanlar aramaktadır.

Her yazarımız bizimle iletişime geçtiğinde cv'sinin de içinde bulunduğu bir web sayfasına sahip olacak ve kariyeri için de Türkiye'nin en saygın sosyal yardım portallarından birinde de yazarlık hakkı elde edecektir...

YasliHasta.Com ailesi kar amacı gütmeyen tamamen sosyal amaçlara hizmet eden bir bilgi paylaşım ortalıdır. Bu noktada bir tuğlada ben koymak istiyorum diyen her vatandaşımız (özellikle engelli veya yaşlılarımız) bu aileye katılabilir.

Yazarlarımızın yazıları editör onayım sonrası yayınlanacaktır. Yazar köşesinde cv ‘nizin oluşturulabilmesi ve ailemize katılabilmeniz adına 3 adet veya daha fazla yaşlı ve engelliler üzerine yazımızı word sayfası halinde bizlere Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail ile göndermeniz gerekmetedir.  Göndermiş olduğu yazıların özgünlüğü ve kopyala yapıştır olmaması ve veya bu şekilde olsa bile kaynak gösterilmesi ve titiz ve özgün bir çalışma olması engelli ve yaşlılarımızın YasliHasta.Com ailesinden daha iyi yararlanacağı unutulmamalıdır.

 

YAŞLI DÜNYASI KÖŞEMİZ

Yaşlılık ve sorunları, yaşlı bakımı, yaşlılık ve sosyal hayat, yaşam boyu öğrenme, yaşlılar için teknoloji vb. konu başlıkları altında siz değerli büyüklerimizin  yaşam standartlarını kolaylaştıracak ve hayat görüşlerinde farklı perspektifler oluşturabilecek paylaşımlarda bu bölüm altında bulunacağız.

Yaşlılarımızın sosyal hayatları, yaşam boyu öğrenme görüşü, yaşlılık ve sosyal alanda evde ve çevrede yaşanılan sorunlar bu bölüm altından mercek altına alınacaktır. Bu bölüme katkı veren her arkadaşlarımızın ortak hedefi problem ile beraber çözüm noktalarını da ortaya koyabilmek ve paylaşımdan fayda ve bilgilenme, öğrenme ve tecrübe kazanma noktasında daha fazla çıkarım sağalayabilmektir.

YAŞLILIK VE SAĞLIK KÖŞEMİZ

Yaşlılık ve beslenme, yaşlılık ve psikoloji, yaşlılık ve hastalıklar, yaşlılık ve termal sular,yaşlılık ve fizik tedavi konuları altında siz değerli büyüklerimizin yaşın ilerlermesiyle gelen sağlık sorunları üzerine paylaşımlarda bulunacağız.

Bu bölümde işinde uzman bir çok doktor, hemşire, sağlık bakıcısı vb. meslek guruplarından insanların paylaşımlarını bulabilecek ve sizin sağlık problemleriniz ile ilgili çözümleri burada bulabileceksiniz. YasliHasta.Com ailesine katkı sağlamak isteyen tüm sağlık profesyonellerini yazarımız olarak görmekten gurur duyarız.

 

ENGELLİLERİMİZ KÖŞEMİZ

Bir çok engelli olmayan insandan çok daha enerjik olan ve onların bu hayat enerjisini ve güçleirni azimlerini gördükçe bizlere örnek olan değerli arkadaşlarımızın ilgisini çekebilecek her türlü içeriği burada barındırmaya çalışacağız.

Sizler de YasliHasta.Com Ailesine katılabileceğinizi ve diğer engelli arkadaşlarınız için hayat hikayenizden, veya diğer engelli arkadaşlarınıza örnek olabilecek bir durumunuzu, hikayenizi bizlere yazabilir ve köşe yazarımız olabilirsiniz. Biz YasliHasta.Com Ailesi olarak sizleri aramızda görmekten gurur duyarız.

KİŞİSEL GELİŞİM KÖŞEMİZ

Kişisel gelişim köşemiz sayesinde engellerinizi unutuabilecek veya bunların aslında sizin bir engel olmadığını ve bir çok noktadan hayata yüz binlerce insana göre daha şanslı olduğunuzu hissedebileceksiniz.

Her insan dönem dönem kendi içine dönüş süreçlerini yaşayabilmektedir. Bu noktada YasliHasta.Com Ailesi olarak siz değerli takipçilerimize kendimizi daha iyi tanıyım daha iyi şeyler başarabilme, hedefleyebilme ve hedelerimiz üzerine yürüyerek önce kendimize ve sonra diğer insanlara faydalı olmanın yollarını burada barındırdığımız yazılar ile paylaşmaya çalışacağız.

İLAN KÖŞELERİMİZ

İlan köşemiz sayesinde büyüklerimiz ve engelli vatandaşlarımıza bakım yapmak isteyen kişilerin leitşim bilgilerine ulaşabilecek, kendiniz ilan bırakabilecek, veya sitemize reklam vb. noktalardan faydalanmak isterseniz bu kontada bizimle iletişime geçebileceksiniz.

BAĞLANTILAR ALANIMIZ

YasliHasta.Com Ailesi olarak siz değerli büyüklerimiz ve engelli arkadaşlarımız için faydalı olabilecek hastane, huzur evi, kreş, oteller, çeşitli gazete ve ilanlar ve daha bir çok faydalı olabilecek site için haber ve linkleri bu bölüm altında bulabileceksiniz.

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/