Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Sağlık Turizmi

İnsanlan seyahata yönelten en önemli sebeplerden biri sağlık ve tedavi ihtiyacıdır. Sağlık konusunun insan için taşıdığı önemin büyüklüğü sebebiyle, sağlık ve tedavi amaçlı seyahatler, gtoümüzde gittikçe artan ekonomik, teknolojik, sosyal imkanlara paralel olarak büyük artış göstermektedir.

Sağlık sorunları olan kişiler ile, sağlıklı kalmak için kür uygulamasına ihtiyaç duyan kişilere yönelik hizmet veren özel bir turizm türüdür. Ayrıca, doğal şifalı su potansiyeli ve sağlığa uygun iklim şartları ile sağlık turizminin temel elemanları olan termalizm ve klimatizm yönünde geliştirilebilecek özellikler taşıması nedeni ile turizm çeşitleri içerisinde önemli yere sahip bir turizm türüdür.

Kaynak: Termal Turizmi Ve Erzurum'un Termal Turizm Potansiyeli Çalışması

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/