Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Ayhan Aydın Kimdir?

yazar-yaslihasta-com-aaydinEvet o benim .( Adet böyleymiş! Demeden olmaz.) 1981 Zonguldak doğumluyum. Her Zonguldaklı gibi ben de bir madenci çocuğuyum. Bize büyüklerimiz hep ‘Oku da biz gibi madene girme!’ dediler. Ben de bu sözü tutmuş olacağım ki öğretmen olmaya karar verdim. 2000 yılında Konya Selçuk Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğini kazandım. 2005’te mezun olduktan sonra öğretmenlik yapmak için önce Ağrı’nın ondan sonra Çankırı’nın yolunu tuttum. Sonra kendimi İzmir’de buldum. Şu anda Bayraklı ilçesinde öğretmenlik yapmaktayım.

Bu arada hayatım boyunca hep bir tarafından tutmaya çalıştığım tiyatro sevdasını da sürdürmeye çalışmaktayım. İzmir’e geldikten sonra tiyatro ve sinema oyuncusu Yılmaz Tüzün ve eşi Yasemin Tüzün’ün öncülüğünü yaptığı Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu Derneğini’nin kurucu üyeliğini üstlendim.Dernek her yaştan insana oyuncu olma olanağı tanımakla beraber çeşitli kutrum ve kuruluşlarla tiyatro workshopları yapmaktadır.

Özel tiyatroların parmakla sayıldığı, devlet tiyatrosunun yılda en fazla 2 ya da 3 oyun sergileyebildiği büyük İzmir’imizde elimden geldiğince tiyatronun eteğinden tutmaktayım. Bırakmaya da hiç niyetim yok.

Neden yaslihasta.com?

Bu platforma katılma hikayeme gelince tamamen tesadüf diyebilirim. Sevgili Muhammet arkadaşımın facebook’ ta beni fark etmesi diyebilirim. Başka söze gerek yok sanırım.

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/