Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Burak Damar Kimdir?

yazar-yaslihasta-com-bdamarMerhabalar; 

Ben Burak Damar, aslen zonguldak'lıyım. Bankacı olarak hayatıma devam ederken kardeşim istek ve arzusu ile sizlerin arasında yer almak istedim. Bizlerin hedefi bu aileyi Türkiye'nin en büyük yaşlı/engelli/çocuklar için portalı haline getirebilmek. Dolasyısı ile bu konuda çalışmalarımız ekip olarak sürmekte. 

Sizler ile köşemde yaşlılık ve sorunları, mesleğim olan bankacılık hususunda siz sevgili büyüklerimiz nelere dikkat edebilir, akademik olarak eğitimini aldığım sosyal hizmetler konusunda ise bilgi, görüş ve fikirlerimi bu kanal vasıtasıyla paylaşacağım. 

Şimdiden siz okuyucularıma kucak dolusu saygı ve sevgilerimi sunuyorum. 

Neden YasliHasta.COM

Sosyal hizmetler eğitimine devam ederken neden yaslihasta.com adresinde yazmıyorum diyerek bu ekibin üyesi olmaya karar verdim. Umarım sizler ile değerli ve güzel yazılar paylaşma fırsatım yaslihasta.com üzerinden olacak. 

sevgiyle kalın

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/