Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Gizem Köse Kimdir?

Ben kimim?

yazar-yaslihasta-com-gkoseMerhabalar ben Gizem Köse

1994 yılı 13 Mayıs Cuma günü Almanya'da doğdum ve Zonguldak'lıyım. Küçük yaşlardan beri hep insanlarla birebir iletişim içerisinde, onlara yardım edebileceğimiz bir meslek edinmek istedim. Bu amacıma yönelik olarak da Adnan Menderes Üniversitesi Rehberlik be Psikolojik Danışmanlık Bölümü'nde okumaktayim. 

Neden yaslihasta.com?


Çünkü yaşlıhasta.com herhangi maddi kaygı gütmeden sadece ve sadece topluma hizmet etme gayesi üzerine kurulmuş bir oluşum. Bu temel üzerinde elimden geldiğince sizlere faydasının dokunabiliceği bilgileri paylaşmak, sesimizin yeterli olamadığı noktalarda sesimizi buradan daha güçlü bir şekilde duyarabilmek, ortak duygularımızı burada paylaşarak hep birlikte yaşamak amacı ile buradayım.

Faydalı olabilmek dileğiyle...

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/