Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Hakkı Can Kimdir?

Ben Kimim?

yazar-yaslihasta-com-hakki-canMilli mücadele yıllarında tüm olanaksızlıklar içinde bile yer yer sokaklarda, cephelerde; elde kırık dökük tüfekler, taşlar, sopalar “kıt kaynaklar”la ama inanç dolu yürekle verilen mücadele sonucunda kazanılan bu vatan toprağında, Şanlı Urfa’da takvimler 1980 yılından düşerken, ben hayata “merhaba” demişim. Zorluklara mücadele eden bir neslin torunu olmaktan mı bilemem; ama ben de zor şartlarda yaşarken, “Sosyal Devlet”in açtığı sıcak kucağa sığınıp Devlet Parasız Yatılı Okulları gibi kurumlarda okuyarak önce İstanbul Büyükçekmece Lisesini, ardından Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde öğrenim hayatımı tamamlayarak çalışma hayatına başladım. Halen İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Kamu Yönetimi Yüksek Lisans eğitimine devam ederken, Aynı Zamanda Konak İlçesinde Adalet Öğretmeni olarak görevime devam etmekteyim.


Neden yaslihasta.com?

Samimiyet ve iyi niyetinden kuşku duyulmayan bazı “dostlar” vardır hayatta. Onların önayak olduğu yardımlaşmaya dayalı “paylaşımların” yapıldığına dair haberler alırsanız eğer; siz siz olun mutlaka onlara karınca kararınca destek olun. Zira ben de bu yüzden yazacaklarımla buradayım!

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/