Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Hale Turhan Damar Kimdir?

yazar-yaslihasta-com-htdamarBen Kimim;

Merhabalar, ben hale turhan damar, denizli, Çamelili bir yörük diyebiliriz. Dokuz Eylül Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi lisans mezunuyum. 1-2 yıl süre ile mesleğimi yaptıktan sonra girdiğim sınavlar sonrasında Mehmet Akif Ersoy Ünivertesi'ne araştırma görevlisi olmaya hak kazandım. Özetlemek gerekirse biraz hemşire biraz da araştırmacıyım aslında :) Süreçleri mesleği araştırarak bilimsel değerler ile harmanlayarak daha çok katma değet yaratma çabasında olan vatan evladıyız, şunun şurasında :) 

Neden YasliHasta.Com? 

Hemşirelik mesleği, çok yüce bir meslek öncelikle bunu söylemem gerekiyor sanırım. Tabi ülkemizde hemşirelik mesleğine verilen değerin de Dünya ortalamasının fazlasıyla altında olduğunu da söylmeden geçmemek gerekiyor sanırım. Biliyor musunuz Kanada, Amerika ve Avusturalya gibi ülkelerde en değerli meslekler arasında mesleğimiz!

Özetle siz sevdiklerinizi biz hemşirelere emanet ediyorsunuz. Hastalık teşhis edilme sürecinden, tedavi sürecine kadar bir çok adımda aslında doktorlardan daha çok hemşire ile bir araya geliyorsunuz. Eee o zaman, yasalihasta.com takipcileri için yazılabilecek haber niteliği taşıyacak, siz değerli büyüklerimiz, şirin küçüklerimiz ve en değerlimiz olan engellilerimiz için gerek meslek hayatımın araştırma süreçlerinde gerekse klinikdeki tecrübelerimin paylaşılması için yaslihastaCOM adresini değerli bir paylaşım yeri olarak gördüm ve burada yazar olmaya karar verdim. 

Haftalık veya aylık yazacağım güzel paylaşımlar ile görüşmek dileğiyle.

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/