Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Muhammet Damar Kimdir

Ben kimim?

yazar-yaslihasta-com-mdamarMerhabalar ve herkese kucak dolusu sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Evet benim, 08.05.1983 doğumlu Muhammet Damar. Aslen Zonguldaklı tipik bir karadenizli vatan evladıyım. Yüreği kıpır kıpır bu ülke için atan, gerçek bir vatan sevdalısı :) Öncelikle sizlere kendim hakkında biraz daha bilgi vermek istiyorum. Dokuz Eylül Üniversitesi'nde akademik uzman olarak çalışmaktayım. Biraz akademik faaliyelerde bulunuyor, biraz sosyal faaliyetlerde bulunuyor, bilgisayar mühendisi olarak, bunların yanında web yazılımları konusunda geliştirdiğim projelerim ile Dokuz Eylül Üniversitesinde hizmet vermeye çalışıyorum. 2008 yılı Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Bunun yanında Sakarya Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı İşletme Yönetimi programından yüksek lisans derecesinde mezunuyum.

Gelelim bu projenin asıl kaynağı ve bana büyük kazanımlar sağlayan Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Yüksek Lisans programına. Evet ikinci yüksek lisans programı olarak okuduğum Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri programında Değerli Hocam Sayın Prof.Dr.Vahap Tecim hocamızın verdiği ders bağlamında alzheimer hastaları için geliştirilen projenin bir parçasıdır yaslihasta.com ve hızla gelişmektedir.

Neden yaslihasta.com?


YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada yayın hayatına yeni yeni başlayan ve alanında bir çok uzmanın paylaşımlarını içinde barındıran YasliHasta.Com Ailesi özellikle sağlık ve bilişim sektöründen bir çok profesyoneli ekibinde barındırmaktadır...

2014 yılından beri faaliyetlerini sürdüren yaslihasta.com hiç bir ticari kaygı gütmemekte. Tamamen yaşlılar, çocuklar ve engelli vatandaşlarımız için aslında özetlemek gerekirse bakıma, özel ilgiye ihtiyacı olan insanlar için bir bilgi paylaşım alanı oluşturmayı hedeflemektedir. 2016 Temmuz ayı içerisinde yeni bir yapılanmaya giren yaslihasta.com ekibine katılan köşe yazarlarıyle gücüne daha fazla güç katmış, Türkiyenin en büyük yaşlı, engelli ve çocuklar için portal olma hedefinde önemli ve stratejik bir hedefi geçekleştirmiştir. 

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/