Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Mustafa Ersin Şenkurt Kimdir

Ben kimim?


yazar-yaslihasta-com-mesenkurtBen, 1984 yılının şubat ayında dünyaya her 10.000 doğumda bir görülen bir SMA hastası olarak gelen ve bu hastalıkla yaklaşık 33 yıldır mücadele ederek ömrünü sürdüren birisiyim. Aslına bakarsanız kendimi hiçbir zaman "hasta" olarak görmedim. Hele hele " özürlü,sakat" gibi üzerimize toplumumuzun yapıştırdığı sıfatları kabul edebilmem mümkün değil. Ben, ülkemizde nefes alıp veren 8,5 milyon "özel insan"dan sadece 1 tanesiyim.!

Neden yaslihasta.com?


Çünkü burada yaşlısından çocuğuna birçok insana hitap eden gerekli ve faydalı bilgileri içerisinde barındıran yeni bir oluşum olduğu için ve bir engelli olarak bu oluşuma destek vererek sesimi tüm engelli ve engelsiz insanlara duyurarak farkındalık yaratmak ve bizlerin, yani 8,5 milyon "özel insan"ın sesi olmak istediğim için elimden geldiğince sıkıntılarımızı/çözümlerimizi sevinçlerimizi/üzüntülerimizi kısaca hayat tecrübelerimizi elim döndüğünce yazmaya gayret göstererek sizlere ulaşmasını sağlar ve umarım faydalı olurum..

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/