Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

IHLAMUR AĞACI

yazar-yaslihasta-com-mesenkurtMerhaba Arkadaşlar bu hafta içimden bir kaç satırı döküyorum gönüllerinize... 

"IHLAMUR AĞACI"

Senden sonra ne zaman bir ıhlamur ağacı görsem, kalbim kafesine sıkışmış bir kuş misali, çırpına çırpına acı çekiyor ve terk etmek istiyor her defasında bu aciz bedenimi.. Bilmiyorum ne kadar sürer bu ızdırap ve özlem dolu günlerim. Ama şunu biliyorum ki sen bana iyi gelmiyorsun, Ihlamur Ağacı.!

Üzerinden yıllar geçse de unutamıyormuş meğer insan, bakmaya kıyamadığı gözleri ve tutamadığı elleri.. Kocaman bir yalandan ibaretmiş unutmak.. Ve kocaman bir gerçekmiş Unutamamak..

Ona sarıldığım gibi sana sarılsam sımsıkı.. Hasretim biter mi? Peki ya onu kokladığım gibi, içime çeke çeke koklasam, yerlere döktüğün yaprakları.. Diner mi içimin sızısı, Ihlamur ağacı?

Gelmese olmaz mıydı sonbahar? Aklıma düşürmese seni..

Affet beni ıhlamur ağacı.. Ne artık serilebileceğim eskisi gibi gölgene, ne de içime çekebileceğim seni buram buram.. Ve Küsüm sonbahara.. Küsüm yapraklarına dokunan rüzgara..

20.09.2016_03:45

 

 

 

 

Herkese "engelsiz" günlerrrrr... 

 

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/