Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Yaşar Dereli Kimdir

yazar-yaslihasta-com-ydereliBen Kimim

Doğma büyüme İzmir’liyim. İşçi bir baba ve ev hanımı annenin ekonomik zorluklar altında ezildiği dönemlerde geçti küçüklüğüm. Annem okuyup bir şey olabilmem için çok çabaladı, ben de elimden geldiğince çalışarak ümitlerini boşa çıkarmadığımı düşünüyorum. 7 yıl Yunus Emre Anadolu Lisesi’nde okudum. Dokuz Eylül Bilgisayar Mühendisliği’ni kazandım. 7 yıl da Bilgisayar Mühendisliği okudum (yüksek lisans dahil).

14 yıldır Dokuz Eylül Üniveritesi Bilgi İşlem Dairesi’nde yazılım uzmanı ve veritabanı yöneticisi olarak çalışmaktayım. Çeşitli projelerde yer alarak çeşitli uzmanlık dallarında deneyim sahibi oldum.

Neden YasliHasta.Com 

Sevgili arkadaşım Muhammet Damar’ın gül hatrı için de bu satırları yazmaktayım :) 

Herkese sevgiler.

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/