Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz. 

Yazar Olma Şartları

YENİ YAZARLAR ARIYORUZ

YasliHasta.Com Ailesi olarak ademisyen, doktor, hemşire, sağlık bakıcısı, psiokolog, sosyal hizmetler çalışanları ve bakıma muhtaç hasta ve engelli vatandaşlarımız için portalımıza katkıda buluancak aydın insanlar aramaktadır.

Her yazarımız bizimle iletişime geçtiğinde cv'sinin de içinde bulunduğu bir web sayfasına sahip olacak ve kariyeri için de Türkiye'nin en saygın sosyal yardım portallarından birinde de yazarlık hakkı elde edecektir...

YasliHasta.Com ailesi kar amacı gütmeyen tamamen sosyal amaçlara hizmet eden bir bilgi paylaşım ortalıdır. Bu noktada bir tuğlada ben koymak istiyorum diyen her vatandaşımız (özellikle engelli veya yaşlılarımız) bu aileye katılabilir.

Yazarlarımızın yazıları editör onayım sonrası yayınlanacaktır. Yazar köşesinde cv ‘nizin oluşturulabilmesi ve ailemize katılabilmeniz adına 3 adet veya daha fazla yaşlı ve engelliler üzerine yazımızı word sayfası halinde bizlere Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail ile göndermeniz gerekmetedir.  Göndermiş olduğu yazıların özgünlüğü ve kopyala yapıştır olmaması ve veya bu şekilde olsa bile kaynak gösterilmesi ve titiz ve özgün bir çalışma olması engelli ve yaşlılarımızın YasliHasta.Com ailesinden daha iyi yararlanacağı unutulmamalıdır.

YasliHasta.Com Mobil Uygulamalar

YasliHasta.Com Ailesi bir çok sektörden aydın insanları ekibinde barındıran ve tamamen bakıma muhtaç insanlarımız için proje üreten Türkiye'nin en saygın portallarından birisidir. Bu noktada ücretli veya ücretsiz bir çok mobil uygulamalar sizinle buradan tanıtılacaktır. Çağımızın bilgi teknoloji olması gereği ekibimizde bir çok teknoloji uzmanı barındırmaktayız. Siz değerli vatandaşlarımız portalımız sayesinde bir çok engeli sizler için oluşturduğumuz haber ve makaleler ile aşabileceksiniz... devamını oku

Yazarlarımız

*/